3D dėlionė Kinetinis paveikslas

3D dėlionė Kinetinis paveikslas
3D dėlionė Kinetinis paveikslas 3D dėlionė Kinetinis paveikslas 3D dėlionė Kinetinis paveikslas 3D dėlionė Kinetinis paveikslas 3D dėlionė Kinetinis paveikslas 3D dėlionė Kinetinis paveikslas
Prekės kodas: 5906874128077
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 74.89 €
Čia yra mechaninis nuotraukų rėmelis tiems, kurie mėgsta galvosūkius, optines iliuzijas, "pasidaryk pats" projektus ar surinkti sau puošmeną.
 
Šis medinis 3D Kinetinis paveikslas suteikia jums nuostabų meno kūrinį, į kurį galite pažvelgti - optinę iliuziją, kuri juda, kai ją įjungiate, suteikiant jums hipnozę.
 
Padaro absoliučią puikią dovaną mylimam ar draugui, suteikiant jiems ne tik valandas įdomaus kūrimo, bet ir nuostabų meno kūrinį, į kurį jie mėgsta žvelgti daugelį metų.
 
Šis mechaninis paveikslėlis yra puikus meno kūrinys, dovana. Galite įdėti jį ant savo darbo stalą, ant savo svetainės kambario arba ant savo kavos staliuko - suteikiant svečiams ką nors labai įdomaus, kad galėtumėte pažvelgti ir paprašyti. Jūs galėsite išdidžiai pasakyti, kad surinkote visa tai. Arba galite jį laikyti savo kambaryje, kad pamatytumėte nuostabų kūrybiškumą, išradingumą ir naujoves.
 
Pridedamas variklis, kurį valdo aukštos kokybės guminės juostos, kad suktų šią kinetinę nuotrauką. Surinkti šį 3D modelį užtruks apie 6 valandas. Nereikalaujama klijų. Tiesiog atlikite viską pagal instrukcijas.
 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: