Elektros grandinės ir magnetų eksperimentų rinkinys/ 64 detalės

Elektros grandinės ir magnetų eksperimentų rinkinys/ 64 detalės
Elektros grandinės ir magnetų eksperimentų rinkinys/ 64 detalės Elektros grandinės ir magnetų eksperimentų rinkinys/ 64 detalės Elektros grandinės ir magnetų eksperimentų rinkinys/ 64 detalės Elektros grandinės ir magnetų eksperimentų rinkinys/ 64 detalės Elektros grandinės ir magnetų eksperimentų rinkinys/ 64 detalės
Prekės kodas: 814743010451
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 69.90 €

Elektros grandinės ir magnetų eksperimentų rinkinys.

Vaikams skirtas rinkinys, supažindinantis su elektros grandine, jos gavyba ir panaudojimu. Galima sukurti net 30 skirtingų ratų, kuriuose galėsite prijungti skirtingų spalvų kubelius, švieseles, varikliuką, jungiklius ir kitus stebėjimui, kaip veikia elektros grandinė, reikalingus komponentus. Tai begalo įdomu ir smagu. 

Taip pat galėsite daug sužinoti apie magnetų veikimą: kaip sukurti magnetinį lauką, įmagnetinti daiktus, nematomus magnetinius laukus paversti matomais, sužinoti kaip veikia kompasas ir dar daug visokių įdomybių. 

Galima atlikti net 62 skirtingus eksperimentus. Rinkinyje yra spalvota instrukcijų knygelė, kuri padės tapti tikru jaunuoju mokslininku ir tyrinėtoju. Sėkmės.

Dėmesio! Netinka vaikams iki 3 metų.

Skirta vaikams nuo 8 metų.

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: