3D dėlionė Da Vinčio vežimas

3D dėlionė Da Vinčio vežimas
3D dėlionė Da Vinčio vežimas 3D dėlionė Da Vinčio vežimas 3D dėlionė Da Vinčio vežimas 3D dėlionė Da Vinčio vežimas 3D dėlionė Da Vinčio vežimas 3D dėlionė Da Vinčio vežimas
Prekės kodas: 5906874128015
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: 24.90 €
Jei kada nors matėte filmus, kurie vaizdavo karą senovėje, ypač aplink Romą, jūs tikriausiai matėte šį galingą ir dažnai niokojantį kūriniją Da Vinčio Vežimą.
 
Da Vinčio karo kovos vežimėlis buvo naudojamas senovės karuose, kad supjaustytų ir sužeistų priešo karius. Jis įrengtas su galingais ašmenimis šalia kiekvieno rato, kuris galėtų niokoti dideliu greičiu.
 
Dabar turite galimybę statyti vieną iš šių galingų karo vežimų sau.
 
"Da Vinci Scythed War Chariot" yra istoriškai tikslus medinis "3D woodcutting" komplektas, kuris suteiks jums valandų įdomybės kūrimo proceso metu. Taip pat yra labai įdomus, kai naudojate galingą savaeigį variklį, kad nufotografuotumėte jį iš priekio, kai jis bus surinktas. Tai taip pat sukuria spalvingą jūsų darbo stalo arba svetainės stalo priedą, primenantį senovės karius ir galybę.
 
Surinkimo metu visiškai nereikalingi klijai, mediniai gabalai puikiai tinka taip pat kaip ir galvosūkiai. Vienintelis dalykas, galintis užbaigti, yra paprasta gumos juosta. Norėdami užbaigti šį 3d medinį modelį, laikykitės komplektavimo instrukcijos.
 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: